Angel

Fryzjerstwo

Studio Angel oferuje szeroki zakres usług fryzjerskich, takich jak:

  • strzyżenie - damskie, męskie, dziecięce
  • czesanie
  • koloryzację
  • baleyage
  • regeneracja włosów
  • prostowanie włosów keratyną (bez użycia żrących środków chemicznych)
  • przedłużanie włosów metodą racoon

Pracujemy na takich firmach jak Wella, L'oreal i Kerastase. Wszystkie marki są najwyższej jakości produktami na rynku.

Przedłużanie włosów

Jako jeden z nielicznych salonów na Ursynowie oferujemy przedłużanie i zagęszczanie włosów. Przedłużamy włosy metodą Racoon przy użyciu włosów słowiańskich, które są naturalne i najwyższej jakości. Włosy te są bardzo miłe i miękkie w dotyku, a po przedłużeniu nikt nie będzie w stanie zauważć, że mają Panie przedłużane włosy.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację podczas której fryzjer-stylista dobierze kolor, długość oraz doradzi fryzurę. Jeśli nie są Panie przekonane zapraszamy do naszego salonu - my również mamy przedłużane włosy - będą Panie w stanie same ocenić efekt i jakość.

Terapia Global Keratin

Terapia do włosów Global Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy.

Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, poskręcane i zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, Global Keratin wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl.

Na terapii Global Keratin może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Właściwie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie.

Natychmiastowy rezultat to miękkość, połysk i wykwintność - i w przeciwieństwie do innych terapii chemicznych i relaksatorów, nadaje się do włosów farbowanych i prostowanych chemicznie.

Stworzona w Brazylii terapia Global Keratin jest łagodna dla włosów, poprawia ich stan i odbudowuje odporność, aby uczynić je silnymi i elastycznymi. Ponadto, uodparnia włosy na warunki pogodowe i rozwiewanie się na wszystkie strony oraz przeciwdziała efektom wilgoci. Gdy włosy są cudowne, lśniące i łatwe w układaniu, czas konieczny do ich stylizacji jest znacznie zredukowany!

Terapia Global Keratin jest tańsza niż ciągłe prostowanie włosów, nie jest permanentna i może zostać w każdej chwili zmyta.

Może być także zastosowana równolegle do poprzedniej terapii poprawiając stan włosów przy każdej kolejnej aplikacji. Terapia nadaje włosom bardzo naturalny wygląd. Nie stają się one proste i sztywne jak po zwykłym zabiegu lecz pozostają gęste i sprężyste, a efekt ten utrzymuje się nawet przez 4 miesiące!

Terapia eliminuje mało atrakcyjne skręcanie się i maksymalizuje blask, jednocześnie odżywiając i poprawiając stan włosów. Twoje włosy będą zawsze miękkie i gładkie, a oszałamiające rezultaty będą widoczne natychmiast po zastosowaniu. Koszmary z układaniem włosów to już sprawa przeszłości!

Terapia Global Keratin to innowacyjny proces, pod wpływem którego włosy ulegają całkowitemu przekształceniu. Wszystko dzięki keratynie, która jest głównym składnikiem białkowym skóry, włosów i paznokci.

Ta naturalna substancja umożliwia włosom powrót do oryginalnego, zdrowego stanu - dzięki niej stają się lśniące i odżywione. Rezultaty są widoczne natychmiast po zastosowaniu terapii Global Keratin - włosy wyglądają zdrowo i młodzieńczo.

Klienci są co najmniej zdumieni efektem. Powierzchnia powłoczki włosa. Powłoczka jest to zewnętrzna warstwa korzenia włosa, która zbudowana jest z nachodzących na siebie przezroczystych komórek keratynowych. Działa ona jak łuski ochronne i wpływa na gładkość oraz połysk.

Powłoczka może ulec zniszczeniu pod wpływem reakcji chemicznych, nadmiernego wystawienia na światło słoneczne (UV), zbyt gorącej suszarki, zbyt agresywnego czesania i szczotkowania, chlorowanej wody w basenie, itp. Zapomnij o przedtem. Witaj w tym, co potem. Rewolucyjna, oparta o keratynę terapia wygładzająca i prostująca, od której zakręci się w głowie.

Dowiedz się więcej na stronie: www.global-keratin.pl